Astarlık Kumaşlar

İMG olarak 20 ye yakın farklı kalitelerdeki astar çeşidimizle ve renklerimizle müşterilerimize toptan astar tedarik hizmeti sunuyoruz.

Montluk Kumaşlar

IMG olarak 60 dan fazla çeşidiyle kendinden desenli farklı kalitelerde ve türlerde ithal montluk kumaşlarımız müşterilerimize ulaştırmaktayız. Mebran ve kaplamalı olan ürünlerimizin yanında çift taraflı montluk kumaşlarımızda vardır.

Takım Elbiselik Kumaşlar

Takım elbise üretiminde kullanılan argesi ve geliştirmesi İMG olarak tarafımızca yapılmakta olan İNDUS kumaşımızda yüksek kalitede baskı ve yüzlerce desen çeşidiyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Pantolon ve Ceketlik Kumaşlar

İMG olarak 20 ye yakın farklı kalitelerde çeşidimizle ve renklerimizle müşterilerimize toptan astar tedarik hizmeti sunuyoruz.

Aksesuarlar

Her türlü astar ve kumaş çeşitlerimizden yaptığımız; mendil, fular, kravat, torba, vs aksesuarlarımızla müşterilerimize kreasyonlarını tamamlayıcı ürünlerle destek vermekteyiz.

Dijital Baskılı Kumaşlar

Tüm astar çeşitlerimizde yüksek kaliteli baskı ve yüzlerce desen calışmalarımızla müşterilerimize hizmet vermekte ve hızlı tedarik sağlanmaktayız.